Вчорайшенська сільська рада скасувала проведення конкурсу

Дата: 02.03.2022 15:13

ВЧОРАЙШЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сільського голови

від 01 березня 2022 року                                                              №  20

Про скасування

оголошення конкурсу

Відповідно до статті 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців" (зі змінами і доповненнями), керуючись ст. ст. 42, 59 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скасувати конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування, оголошений розпорядженням Вчорайшенської сільської ради від 01 лютого № 10 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Вчорайшенської сільської ради» на посаду:
  • адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Вчорайшенської сільської ради.

1. Спеціалісту І категорії з кадрової роботи відділу організаційного та правового забезпечення (Наталії БОЙКО) забезпечити розміщення цього розпорядження про скасування конкурсу на офіційному сайті Вчорайшенської сільської ради за електронною адресою: vchorayshenska-gromada.gov.ua.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                        Олександр ЧЕРЕШНЮК