Інформаційна довідка про житлові субсидії !!!

Дата: 15.02.2022 15:31

Відповідно до норм чинного законодавства (ПКМУ № 247 від 25.03.2020) на період карантину для регіонів із встановленим "червоним" рівнем епідемічної небезпеки проводити розрахунок житлових субсидій з урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, незалежно від кількості днів дії карантину зазначеного рівня епідемічної небезпеки на місяць.

В січні 2022 року здійснено фінансування житлових субсидій, які нараховувалися в грудні 2021 року. Так як, до 23.12.2021 Житомирська область перебувала в зоні "червоного" рівня епідемічної небезпеки, нарахування за листопад, грудень 2021 року проводилися за збільшеними соціальними нормативами.

Оскільки, структурні підрозділи з питань соціального захисту населення розраховують щомісяця до 25 числа суми субсидій, а Житомирська область перебуває у помаранчевій зоні, нарахування житлових субсидій на житлово – комунальні послуги за січень 2022 року здійснено без врахування норм Постанови № 247.