До уваги мешканців нашої громади!!!

Дата: 13.12.2021 11:29

До уваги мешканців нашої громади!!!

Повідомляємо, що на території України, з 6 грудня 2021 року, почали діяти посилені карантинні правила. Обмеження стають жорсткішими для невакцинованих- як у «жовтих» так і «червоних» регіонах. При цьому,  перебуваючи на вулиці, всі громадяни повинні мати при собі документи. Більш детально про всі правила викладено у Постанові Кабінету міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19,  спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2» (в редакції від 06.12.2021). А також звертаю вашу увагу, що постановою скорочено термін дії жовтих COVID-сертифікатів. Відтепер цей документ, який підтверджує одне щеплення проти коронавірусу, діятиме лише протягом 30 днів.