A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вчорайшенська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Презентація аналітичного звіту за результатами соціально-демографічного аналізу спільноти екскомбатантів АТО/ООС та проблем реінтеграції уЖитомирській області

Дата: 09.11.2021 10:14
Кількість переглядів: 402

 

 

Презентація аналітичного звіту

за результатами соціально-демографічного аналізу спільноти екскомбатантів АТО/ООС

та проблем реінтеграції уЖитомирській області

 

https://rada.info/upload/users_files/04344788/c90e53d1fc32bc1728e6ac1817baf97e.pdf

Коли: 12 листопада 2021 р., 11:00 до 12:00

Де: платформа ZOOM, посилання буде надіслане після реєстрації

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/tRwGCYuKNrw153Uo7

12 листопада 2021 об 11:00 відбудеться презентація аналітичного звіту за результатами соціально-демографічного аналізу спільноти екскомбатантів АТО/ООС та проблем реінтеграції у Житомирській області.

Звіт підготовлено ГО «Простір можливостей» у межах проєкту «Адвокація для медико-психологічної реабілітації та соціальної адаптації ветеранів у Дніпропетровській та Житомирській областях»  у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

Результати аналітичного звіту та рекомендації можуть бути використані для програм медико-психологічної реабілітації та соціальної адаптації екскомбатантів АТО/ООС у громадах.

Запрошуємо до участі у презентації звіту та його обговоренні представників органів влади, місцевого самоврядування та громадськості.

 

Також до заходу можна долучитися на сторінці ГО «Простір можливостей» у Фейсбуці за посиланням: wwww.facebook.com/place.of.opportunities

_________________________

Захід організовано у межах проєкту «Адвокація медико-соціальної реабілітації та соціальної адаптації ветеранів у Дніпропетровській та Житомирській областях», що реалізується ГО «Простір можливостей» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

Думки, погляди та рекомендації, висловлені під час заходу, належать виключно учасникам та не обов’язково відображають погляди та позицію ООН та уряду Королівства Нідерландів.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора