Вчорайшенська громада
Житомирська область, Бердичівський район

У «Нафтогазі» оголосили «правила» постачання газу: що пропонують бюджетникам Житомирщини

Дата: 13.10.2021 11:12
Кількість переглядів: 707

У «Нафтогазі» оголосили «правила» постачання газу: що пропонують бюджетникам Житомирщини

«Нафтогаз Трейдинг» опублікував Договір на постачання природного газу для бюджетних установ та організацій

На офіційному сайті ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» опубліковано інформаціюдо уваги бюджетних установ та організацій. Про це на своїй сторінці повідомила виконавчий директор Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська.

 

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» інформує бюджетні установи та організації про порядок укладання договору на постачання природного газу відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання тепловоі? енергіі? та постачання гарячоі? води в опалювальному періоді 2021/2022 рр. від 30 вересня 2021 року.

 

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 11 жовтня 2021 р. № 1234-р "Деякі питання діяльності акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” попередньо одобрив укладання договорів постачання природного газу бюджетним установам та організаціям відповідно до примірного договору ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг?.

 

У публікації наголошено, що договір має укладатися виключно з дотриманням вимог закону «Про публічні закупівлі».

 

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» просить бюджетні установи і організації уважно та ретельно готувати весь пакет документів і надсилати на електронну адресу з правильними назвами та нумерацією для оперативного опрацювання.

 

Перелік документів для завантаження:

  1. Алгоритм дій для бюджетних установ та організацій щодо укладання договорів.
  2. Договір постачання природного газу (для бюджетних установ та організацій).
  3. Протокол переговорів (для бюджетних установ та організацій при надзвичайній ситуації).
  4. Протокол переговорів (для бюджетних установ та організацій якщо відкриті торги не відбулись).

Нагадаємо, 6 жовтня АМУ звернуласядо НАК Нафтогаз щодо термінового укладання договорів з бюджетними установами на постачання газу.

30 вересня 2021 року був укладенй Меморандумпро взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр. між Урядом, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України та Асоціацією міст України.

 

Фото без опису

 

 

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора