05 серпня 2021 року відбулося друге засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора Чорнорудської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Вчорайшенської сільської ради

Дата: 06.08.2021 15:49

ПРОТОКОЛ № 17

засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Чорнорудської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вчорайшенської сільської ради

приміщення Чорнорудської ЗОШ І – ІІІ ступенів

від 05 серпня 2021 року                                                       14-00

ПРИСУТНІ:

1. Зіневич Тетяна Василівна, т.в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту, голова комісії;
  2. Бойко Наталія Василівна, спеціаліст І категорії з кадрової роботи відділу організаційного та правового забезпечення, секретар комісії.

Члени комісії:

1. Ковальчук Олена Володимирівна, начальник відділу організаційного та правового забезпечення;
  2. Полторацька Таїсія Михайлівна, головний спеціаліст з методичної роботи відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту;
  3. Барвінський Кирило Сергійович, вчитель Чорнорудської ЗОШ І – ІІІ ступенів, представник профспілкової організації;
  4. Замула Наталія Борисівна, бібліотекар Вчорайшенської ЗОШ І –ІІІ ступенів, представник профспілкової організації;
  5. Маленівська Олена Володимирівна, вчитель початкових класів Чорнорудської ЗОШ І – ІІІ ступенів (дорадчий голос);
  6. Нехца Любов Володимирівна, працівниця Чорнорудської ЗОШ І – ІІІ ступенів (дорадчий голос).

Всього: 8 осіб

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

І. Проведення іспиту з кандидатом на заміщення вакантної посади директора Чорнорудської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

ІІ. Оцінювання та підбиття підсумків іспиту.

ІІІ. Прийняття рішення.

СЛУХАЛИ:

Голова комісії Зіневич Т.В. повідомила, що для участі у конкурсі заяву з необхідними документами подав один кандидат:

• Більська Олена Миколаївна;

Конкурсна комісія розглядала документи на відповідність вимогам щодо прийняття на посаду директора Чорнорудської ЗОШ І – ІІІ ступенів Протокол № 15 від 20.07.2021 року.

СЛУХАЛИ:

Секретар конкурсної комісії Бойко Н.В. проінформувала кандидата на заміщення вакантної посади про тривалість та проведення іспиту.

Іспит розпочався о 14-00, тривалість якого складав 60 хвилин.

Кандидат Більська О.М. письмово на 1 аркуші зі штампом виконавчого комітету державною мовою відповіла на запитання, зазначені в білеті № 9.

Після написання білету був представлений перспективний план розвитку Чорнорудської ЗОШ І – ІІІ ступенів, де були представлені:

мета, плани, формування іміджу школи, управління навчальним закладом, принципи та кредо.

ІІ. Оцінювання та підбиття підсумків іспиту.

Після закінчення часу, відведеного для складання іспиту, члени конкурсної комісії перевіряють та оцінюють відповіді.

Знання кандидатів оцінюється за п’ятибальною схемою. Максимальна кількість балів 20.

Оцінка проводилася 8 членами конкурсної комісії, 2 з яких мають дорадчий голос,  які прийняли спільне рішення щодо оцінки відомостей на кожне з питань екзаменаційного білету. Загальну суму балів занесено до екзаменаційної відомості від 05.08.2021 року (додається).

Кандидат Більська О.М. набрала більше 50 відсотків від максимальної суми балів і вважається такою, що успішно склала іспит.

Після оцінювання результати іспиту доведено до відома кандидату на посаду.

Зауважень та нарікань на роботу конкурсної комісії у кандидата не було.

ІV. Прийняття рішення про результати конкурсу на заміщення вакантної посади директора Чорнорудської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

СЛУХАЛИ:

Голову конкурсної комісії Зіневич Т.М., яка повідомила, що за результатами письмового іспиту кандидат Більська О.М. набрала 18 балів. Кандидат надала повні та обґрунтовані відповіді на питання, що свідчить про знання законодавства та практику його застосування.

ВИРІШИЛИ:

Конкурсній комісії: рекомендувати тимчасово виконуючій обов’язки сільського голови Вчорайшенської сільської ради Гурко Світлані Вікторівні:

1. Призначити Більську Олену Миколаївну на посаду директора Чорнорудської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вчорайшенської сільської ради, як таку, що пройшла за конкурсом.

Рішення конкурсної комісії прийнято одноголосно.

Голосували: «за» -6 (Зіневич Т.В., Бойко Н.В., Ковальчук О.В., Барвінський К.С., Замула Н.Б., Полторацька Т.М.); «проти» — 0; «утримались» - 0.

Голова комісії:

Зіневич Т.В.

Секретар комісії:

Бойко Н.В.

Ковальчук О.В.

Барвінський К.С.

Замула Н.Б.

Полторацька Т.М.

ЕКЗАМЕНАЦІЙНА ВІДОМІСТЬ

проведення іспиту кандидата на заміщення вакантної посади директора Чорнорудської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

Вчорайшенської сільської ради

від 05 серпня 2021 року