Дата: 16.06.2021 15:56

ПРОТОКОЛ № 13

засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Чорнорудської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вчорайшенської сільської ради

від 10 червня 2021 року                                                                10-00

ПРИСУТНІ:

1. Осадчий Олександр Сергійович, начальник відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту, голова комісії;
  2. Бойко Наталія Василівна, спеціаліст І категорії з кадрової роботи відділу організаційного та правового забезпечення, секретар комісії.

Члени комісії:

1. Ковальчук Олена Володимирівна, начальник відділу організаційного та правового забезпечення;
  2. Нехца Любов Володимирівна, працівниця Чорнорудської ЗОШ І – ІІІ ступенів, представник профспілкової організації;
  3. Замула Наталія Борисівна, бібліотекар Вчорайшенської ЗОШ І –ІІІ ступенів, представник профспілкової організації;
  4. Радкевич Тетяна Леонідівна, вчитель англійської мови Чорнорудської ЗОШ І – ІІІ ступенів (дорадчий голос);
  5. Маленівська Олена Володимирівна, вчитель початкових класів Чорнорудської ЗОШ І – ІІІ ступенів  (дорадчий голос).

ВІДСУТНІ:

1. Дзюбко Олена Вікторівна, головний спеціаліст з питань освіти відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту (лікарняний)

Всього: 7 осіб

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

І. Проведення іспиту з кандидатами на заміщення вакантної посади директора Чорнорудської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

ІІ. Оцінювання та підбиття підсумків іспиту.

ІІІ. Прийняття рішення.

І. Проведення іспиту з кандидатами на заміщення вакантної посади директора Чорнорудської ЗОШ І – ІІІ струпенів.

СЛУХАЛИ:

Голова комісії Осадчий О.С. повідомив, що для участі у конкурсі заяви з необхідними документами подали два кандидати:

• Барвінський Кирило Сергійович;
  • Богатирьова АллаОлександрівна.

Конкурсна комісія розглядала документи на відповідність вимогам щодо прийняття на посаду директора Чорнорудської ЗОШ І – ІІІ ступенів Протокол № 11 від 02.06.2021 року.

СЛУХАЛИ:

Секретар конкурсної комісії Бойко Н.В. повідомила, що кандидат Барвінський Кирило Сергійович та кандидат Богатирьова Алла Олександрівна написали заяви про відмову в участі у конкурсі.

ВИРІШИЛИ:

Конкурсна комісія: на підставі заяв про відмову у конкурсі вважати конкурс такий, який не відбувся.

Голосували: «за» - 5 (Осадчий О.С., Бойко Н.В., Ковальчук О.В., Нехца Л.В., Замула Н.Б.); «проти» — 0; «утримались» - 0.

Голова комісії:

Осадчий О.С.