Дата: 16.06.2021 15:53

ПРОТОКОЛ № 12

засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Вчорайшенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вчорайшенської сільської ради

від 09 червня 2021 року                                                      10-30

ПРИСУТНІ:

1. Осадчий Олександр Сергійович, начальник відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту, голова комісії;
  2. Бойко Наталія Василівна, спеціаліст І категорії з кадрової роботи відділу організаційного та правового забезпечення, секретар комісії.

Члени комісії:

1. Ковальчук Олена Володимирівна, начальник відділу організаційного та правового забезпечення;
  2. Нехца Любов Володимирівна, працівниця Чорнорудської ЗОШ І – ІІІ ступенів, представник профспілкової організації;
  3. Замула Наталія Борисівна, бібліотекар Вчорайшенської ЗОШ І –ІІІ ступенів, представник профспілкової організації;
  4. Рудніцька Світлана Євгеніївна, вчитель української мови та літератури Вчорайшенської ЗОШ І – ІІІ ступенів (дорадчий голос);
  5. Артемчук Олена Миколаївна, вчитель початкових класів Вчорайшенської ЗОШ І – ІІІ ступенів (дорадчий голос).

ВІДСУТНІ:

1. Дзюбко Олена Вікторівна, головний спеціаліст з питань освіти відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту (лікарняний)

Всього: 7 осіб

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

І. Проведення іспиту з кандидатом на заміщення вакантної посади директора Вчорайшенської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

ІІ. Оцінювання та підбиття підсумків іспиту.

ІІІ. Прийняття рішення.

І. Проведення іспиту з кандидатом на заміщення вакантної посади директора Вчорайшенської ЗОШ І – ІІІ струпенів.

СЛУХАЛИ:

Голова комісії Осадчий О.С. повідомив, що для участі у конкурсі заяви з необхідними документами подав один кандидат:

• Шокал Наталія Іванівна;

Конкурсна комісія розглядала документи на відповідність вимогам щодо прийняття на посаду директора Вчорайшенської ЗОШ І – ІІІ ступенів Протокол № 10 від 02.06.2021 року.

СЛУХАЛИ:

Секретар конкурсної комісії Бойко Н.В. проінформувала кандидата на заміщення вакантної посади про тривалість та проведення іспиту.

Іспит розпочався о 10-30, тривалість якого складав 60 хвилин.

Кандидат Шокал Н.І. письмово на 3 аркушах зі штампом виконавчого комітету державною мовою відповіла на запитання, зазначені в білеті № 4.

ІІ. Оцінювання та підбиття підсумків іспиту.

Після закінчення часу, відведеного для складання іспиту, члени конкурсної комісії перевіряють та оцінюють відповіді.

Знання кандидатів оцінюється за п’ятибальною схемою. Максимальна кількість балів 20.

Оцінка проводилася 7 членами конкурсної комісії, 2 з яких мають дорадчий голос,  які прийняли спільне рішення щодо оцінки відомостей на кожне з питань екзаменаційного білету. Загальну суму балів занесено до екзаменаційної відомості від 09.06.2021 року (додається).

Кандидати Шокал Н.І. набрала 100 відсотків від максимальної суми балів і вважається такою, що успішно склала іспит.

Після оцінювання результати іспиту доведено до відома кандидату на посаду.

Зауважень та нарікань на роботу конкурсної комісії у кандидата не було.

ІV. Прийняття рішення про результати конкурсу на заміщення вакантної посади директора Вчорайшенської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

СЛУХАЛИ:

Голову конкурсної комісії Осадчого О.С., який повідомив, що за результатами письмового іспиту кандидат Шокал Н.І. набрала 20 балів. Кандидат надала повні та обґрунтовані відповіді на питання, що свідчить про знання законодавства та практику його застосування.

ВИРІШИЛИ:

Конкурсній комісії: рекомендувати сільському голові Вчорайшенської сільської ради Черешнюку О.М.:

1. Призначити Шокал Наталію Іванівну на посаду директора Вчорайшенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вчорайшенської сільської ради, як таку, що пройшла за конкурсом.

Рішення конкурсної комісії прийнято одноголосно.

Голосували: «за» - 5 (Осадчий О.С., Бойко Н.В., Ковальчук О.В., Нехца Л.В., Замула Н.Б.); «проти» — 0; «утримались» - 0.

Голова комісії:

Осадчий О.С.

Секретар комісії:

Бойко Н.В.

Ковальчук О.В.

Нехца Л.В.

Замула Н.Б.

ЕКЗАМЕНАЦІЙНА ВІДОМІСТЬ

проведення іспиту кандидата на заміщення вакантної посади директора Вчорайшенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

Вчорайшенської сільської ради

від 09 червня 2021 року

Прізвище, ім’я,