Вчорайшенська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про проведення конкурсу бізнес-проєктів

Дата: 21.05.2021 11:06
Кількість переглядів: 517

 

 

До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!

 

Оголошується конкурс бізнес-проєктів у рамках реалізації Порядку надання і використання коштів обласного бюджету, що спрямовуються суб’єктам малого та середнього підприємництва для виплати часткового відшкодування вартості придбаних основних засобів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 24.12.2020 № 15 «Про програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2021 рік» (додаток 7).

Порядок визначає умови та механізми наданняі використання коштів обласного бюджету, що спрямовуються суб’єктам малого та середнього підприємництва для виплати часткового відшкодування вартості придбаних основних засобів (далі – Відшкодування) в рамках заходів Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2021 рік, (далі – Програма).

Претенденти на отримання часткового відшкодування вартості придбаних основних засобів повинні відповідати наступним вимогам:

- зареєстровані на території Житомирської області.

- не мають заборгованості перед державним і місцевими бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

- Реалізують або мають наміри реалізовувати бізнес – проекти.

 Працюють у межах видів діяльності, згідно з КВЕД 2010, що підпадають під перелік:

1. Усіх груп секції С «Переробна промисловість» (крім розділу 12 «Виробництво тютюнових виробів» та підрозділів 11.01 «Дистиляція, ректифікація та змішування алкогольних напоїв», 11.02 «Виробництво виноградних вин», 11.03 «Виробництво сидру та інших плодово-ягідних вин», 11.04 «Виробництво інших недистильованих напоїв із зброджувальних продуктів», 11.05 «Виробництво пива», 11.06 «Виробництво солоду» розділу 11 «Виробництво напоїв»).

2. Усіхгрупсекції А «Сільськегосподарство, лісовегосподарство та рибнегосподарство» (крімгрупи 01.7 «Мисливство, відловлюваннятварин і наданняпов’язанихіз ними послуг»), якімають у власності та користуванні не більше 200 га земель сільськогосподарськогопризначення.

3. Групсекції І «Тимчасоверозміщування й організаціяхарчування», зокрема 55.1 «Діяльністьготелів і подібнихзасобівтимчасовогорозміщування» (з кількістю до 10 номерів), 55.2 «Діяльністьзасобіврозміщування на періодвідпустки та іншоготимчасовогопроживання», 56.1 «Діяльністьресторанів, наданняпослугмобільногохарчування», 56.2. «Постачанняготовихстрав» (крімсуб’єктівпідприємництва, якіздійснюютьвиробництво та/абореалізаціюалкогольнихнапоїв, тютюновихвиробіввизначенихгрупсекції І).

Детальні умови участі у конкурсі, зразок заявки на участь у конкурсі на отримання з обласного бюджету часткового відшкодування вартості придбаних основних засобів у рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на2021 рік та перелік документів, які подаються суб’єктами підприємництва розміщено на сайті Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації.

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати до Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної державної адміністрації до 01.07.2021 року, за адресою: м. Житомир,вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 206.

Опрацювання заявок та бізнес-проєктів буде проведено після закінчення терміну подачі документів. Термін проведення конкурсу повідомляється претендентам Департаментом агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації.

Детальну інформацію також можна отримати за телефонами: (0412) 42-11-80, 42-20-33.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора