Дата: 19.05.2020 17:48

ПОВІДОМЛЕННЯ

Вчорайшенська сільська рада повідомляє, що на офіційному веб-сайті сільської ради (https://vchorayshenska-gromada.gov.ua ) в розділі «Документи - Регуляторні акти», відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднюється проект регуляторного акту – проект рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік» і аналіз його регуляторного впливу.
      Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати в письмовій формі впродовж  місяця  з дня  його оприлюднення на адресу :
13610, Житомирська область, Ружинський район, с Вчорайше, вул. Велика Бердичівська  2, Фінансовий відділ Вчорайшенської сільської ради;
тел  9-31-31; E-mail: vcherayshenska2018@ukr.net