Про скорочення курсів підвищення кваліфікації

Дата: 19.03.2020 17:46

ВЧОРАЙШЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
РУЖИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сільського голови

Від 16 березня  2020 року                   № 39

Про скорочення навчального

процесу на курсах підвищення

кваліфікації в зв’язку з карантином

Відповідно до наказу комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради від12.03.2020 року № 47 – ОД «Про організацію роботи на курсах підвищення кваліфікації в зв’язку з карантином», керуючись ст. ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скоротити навчальний процес  курсів підвищення кваліфікації з 10.03.2020 по 12.03.2020 року, терміном на один день в зв’язку з карантином для наступних  працівників:
  • Семененко Ганни Пилипівни, вчителя хімії Чорнорудської ЗОШ І – ІІІ ступенів;
  • Атамася Олеся Олександровича, вчителя інформатики Чорнорудської ЗОШ І – ІІІ ступенів;
  • Кухарець Оксани Миколаївни, вчителя початкових класів Роставицьої ЗОШ І – ІІІ ступенів.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту Л.А.Бондар.

Сільський голова                                                            О.М.Черешнюк