Про дистанційне проходження курсів підвищення кваліфікації

Дата: 19.03.2020 17:44

ВЧОРАЙШЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
РУЖИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сільського голови

Від 17 березня  2020 року                   № 40

Про дистанційне проходження курсів

підвищення кваліфікації педагогічних

працівників в зв’язку з карантином

Відповідно листа комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради від16.03.2020 року № 02. 1 – 146, Постанови Кабінету Міністрів  України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19», розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 11.03.2020 року № 183 «Про призупинення освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної (професійно – технічної), фахової передвищої, вищої та в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти», керуючись ст. ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Відповідальним працівникам зареєструвати педагогічних працівників на сайті Інституту (за наявним логіном і паролем) термін навчання яких:
  • з 17 березня  по 20 березня – зареєструвати по 17 березня 2020 року;
  • з 24 березня по 27 березня – зареєструвати до 24 березня 2020 року;
  • з 31 березня по 03 квітня – зареєструвати до 31 березня 2020 року.

По факту вашої реєстрації Інститут відповідними наказами зарахує педагогічних працівників на курси підвищення кваліфікації, які будуть поділятися на дистанційну форму навчання та очну.

Для доступу до роботи на дистанційній платформі педагогічні працівники отримають персональні логіни та паролі, які будуть надіслані відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту.

Логіни та паролі будуть надіслані для зареєстрованих на курсах підвищення кваліфікації з:

• з 17 березня  по 20 березня –  17 березня 2020 року;
  • з 24 березня по 27 березня – 24 березня 2020 року;
  • з 31 березня по 03 квітня – 31 березня 2020 року.

Відповідно до наказу комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради від12.03.2020 року № 46 – ОД «Про  запобігання поширення коронавірусу COVID-19» очна форма курсів підвищення кваліфікації буде проведено для зареєстрованих педагогічних працівників на курси підвищення кваліфікації з:

• з 17 березня  по 20 березня –  06 квітня 2020 року;
  • з 24 березня по 27 березня – 13 квітня 2020 року;
  • з 31 березня по 03 квітня – 27 квітня 2020 року.

До очної форми підвищення кваліфікації будуть допущені лише ті педагогічні працівники, які пройдуть повний дистанційний курс.

Списки педагогічних працівників для проходження дистанційного підвищення кваліфікації:

1. з 17 березня  по 20 березня 2020 року:
  • Борисенко Вікторія Вікторівна, вчитель початкових класів Чорнорудської ЗОШ І – ІІІ ступенів;
  • Пархомчук Валерій Васильович – вчитель математики Крилівської ЗОШ І – ІІ ступенів.
  1. з 24 березня по 27 березня2020 року:
  • Вознюк Оксана Іванівна – вчитель російської мови та зарубіжної літератури Чорнорудської ЗОШ І – ІІІ ступенів;
  • Карпеченко Зоя Василівна – вчитель початкових класів з правом викладання англійської мови Чорнорудської ЗОШ І – ІІІ ступенів;
  • Радкевич Тетяна Леонідівна - вчитель англійської мови Чорнорудської ЗОШ І – ІІІ ступенів;
  • Зубрейчук Максим Степанович – вчитель фізичного виховання Бистрфївської ЗОШ І – ІІ ступенів.
  1. з 31 березня по 03 квітня – 31 березня 2020 року:
  • Посудевська Катерина Миколаївна – вчитель початкових класів Чорнорудської ЗОШ І – ІІІ ступенів;
  • Войтюк Катерина Володимирівна – вчитель англійської мови Вчорайшенської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту Л.А.Бондар.

Сільський голова                                                            О.М.Черешнюк