Карантин з 11.02 по 14.02.2020

Від 12 березня 2020 року                            № 36

Про призупинення освітнього

процесу з 12.03.2020 по 03.04.2020 року

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів  України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19», на підставі листа Міністерства освіти і науки України та з метою запобігання поширенню на території загальноосвітніх закладів Вчорайшенської сільської ради коронавірусу COVID-19, керуючись ст. ст.  42, 59   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Запровадити карантин для дошкільних навчальних закладів Вчорайшенської сільської ради:
    1. Вчорайшенський ДНЗ;
    2. Роставицький ДНЗ;
    3. Новочорнорудський ДНЗ;
    4. Крилівський ДНЗ;
    5. МалочернявськийДНЗ.

1. Призупинити освітній процес для учнів загальноосвітніх закладів Вчорайшенської сільської ради з 12.03.2020 по 03.04.2020 року включно, а саме:
    1. Малочернявської  ЗОШ І-ІІ ступенів;
    2. Роставицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

1.3.    Вчорайшенської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

1.4.    Чорнорудської ЗОШ І-ІІ ступенів;

1.5.    Чорнорудської  ЗОШ І-ІІІ ступенів;

1.6.    Бистріївської ЗОШ І-ІІ ступенів;

1.7.    Крилівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

1. Відмінити проведення та участь у масових культурних, спортивних та мистецько – розважальних заходах, а також проведення олімпіад, спартакіад, змагань, конкурсів, виставок, концертів, пробного зовнішнього незалежного оцінювання із залученням учнів на період з 12.03.2020 по 03.04.2020 року включно.

1. Педагогічним працівникам розробити заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації.

1. Розробити заходи щодо часткового переведення працівників на роботу в дистанційному режимі та на виконання інших видів робіт (організаційно – педагогічна, методична, наукова).

1. Забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом і гострих респіраторних інфекцій.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту Вчорайшенської сільської ради  Л.А.Бондар.

Сільський голова                                                       О.М.Черешнюк