З Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 27.12.2019 11:29

Шановні жителі Вчорайшенської громади та мешканці Ружинського району !

Вчорайшенська сільська рада, виконавчий комітет щиро вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим !

Відходить у минуле ще один рік нашої історії – неоднозначний та складний, події якого запам’ятаються на все життя. Цей період був сповнений сподівань, хвилювань і здобутків. Та попри всі труднощі ми змогли гідно прожити цей важкий рік. Щодня долали сумніви і негаразди, здобували маленькі перемоги, 2019 рік збагатив нас чималим досвідом, дав поштовх до кращого майбутнього.

В Новому 2020 році бажаємо всім миру, процвітання наших  сіл та всієї України, здоров'я, злагоди та добробуту кожній родині. Віри в те, що будь-які добрі починання і справи проходять період обговорень і критики, але якщо вони робляться від щирого серця, то вони будуть успішними.Тільки разом ми можемо зберегти все краще та спільними зусиллями досягти успіху.

Нехай рік, що наступає буде сприятливим для всіх справ на користь нашої громади, принесе стабільність і благополуччя, а також реальні зміни на краще.

Добра Вашим родинам, Господнього Благословення на многії і благії літа !

З Новим роком та Різдвом Христовим !

З повагою

сільський голова Олександр Черешнюк, депутатський корпус та виконавчий комітет Вчорайшенської сільської ради.