Cвяткування Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 13.11.2019 15:53

У суботу, 9 листопада, в будинку культури села Роставиця, відбулися урочистості і святковий концерт з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.
       Зі святом культурну спільноту привітали голова Вчорайшенської сільської ради О.М.Черешнюк, староста О.М.Павлюк.
       З нагоди професійного свята для працівників закладів культури звучали найтепліші слова, адже їхня професія особлива.Вона покликана дарувати радість душі, наповнювати її високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне, любити свій рідний край, пісню і танець рідного народу.
       Завдяки роботі, натхненню,таланту працівників культури, життя кожної людини стає багатшим.
       Свято подарувало присутнім у залі незабутні враження, душевну злагоду, натхнення в роботі.
        Від усіх присутніх О.М.Черешнюк та О.М.Павлюк подякували за чудовий виступ, популяризацію української народної пісні, музичного мистецтва, вагомий внесок у примноження духовних цінностей і розвиток культури на території Вчорайшенської сільської ради художні колективи: ,,Вишиванки" (с.Роставиця), ,,Вечір" (с.Вчорайше) та наймолодшого учасника концертної програми Єгора Столітнього.
        Свято підготувала спеціаліст з питань культури,молоді та спорту Вчорайшенської сільської ради Наталія Миколаївна Миколюк.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)