Вчорайшенська громада
Житомирська область, Ружинський район

Вакантні посади 2019 року

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: - головного бухгалтера Вчорайшенської сільської ради (1 посада).

Вимоги до кандидата на заміщення вакантної  посади  головного бухгалтера Вчорайшенської сільської  ради:

14:00 18.02.2020

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Вчорайшенської сільської ради: - спеціаліст ІІ категорії земельного відділу Вчорайшенської сільської ради ( 1 посада)

Вимоги до кандидата на заміщення вакантної  посади (1 посада) спеціаліста ІІ категорії земельного відділу Вчорайшенської сільської  ради

16:05 31.01.2020

Перелік документів

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Вчорайшенської сільської ради такі документи :

16:05 30.08.2019