Вчорайшенська громада
Житомирська область, Ружинський район

Запрошуємо студентів Житомирської області взяти участь у соціальному конкурсі та виграти грант на навчання в розмірі 10 000 грн.

Дата: 02.12.2019 15:57

Добрий день!

В межах соціального проекту "Scholarship в Україні" діє конкурс для студентів коледжів, технікумів та ПТУ України.

Просимо розмістити на сайті вашої громади інформацію про грантовий конкурс, переможець якого отримає 10 000 грн. Студенти, які займуть 2 та 3 місце також отримають грошові заохочення.

Інформація щодо конкурсу:
Компанія CyberShark проводить вже другий конкурс "Scholarship в Україні" для студентів коледжів, технікумів та ПТУ України (також зараз діє четветий конкурс для студентів ЗВО). Переможець цього конкурсу отримає 10 000 грн на своє навчання, а студенти, які займуть 2 і 3 місце отримають цінні грошові призи.
Основна мета проекту – це мотивування здібних українських студентів до вивчення різних сфер діяльності, як технічних, так гуманітарних і економічних.

Участь у конкурсі для всіх студентів є безкоштовною!

Завдання студента – написати унікальну аналітичну статтю, яка раніше не була опублікована. Обсяг роботи – 1000-3000 слів.
Тема роботи:
«Залучення молоді до робочих спеціальностей як тренд на українському ринку праці. Яких заходів слід вжити?»

Дізнатися більше інформації про конкурс та подати заявку на участь можна тут: https://www.kredit-ok.com/grant-college/. В заявці вкажіть ПІБ, телефон, електронну скриньку і назву навчального закладу.
Готову роботу надсилайте на поштову скриньку: grant@scholarship.in.ua.

Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

Контакти організаторів

тел.: +38067 622 62 82
e-mail: grant@scholarship.in.ua

Заздалегідь вдячні за підтримку нашого соціального проекту "Sсholarship в Україні" щодо мотивування української молоді!

З повагою, Юлія
керівник проекту "Scholarship в Україні"
тел.: +380 67 622 62 82
e-mail: grant@scholarship.in.ua